Vedat Yılmaz Kadıköy'de SKM açtı

17 Şubat 2014 Pazartesi 08:57
vedat-yilmaz-kadikoyde-skm-acti

Cumhuriyet Halk Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz'ın Kadıköy Seçim Kordinasyon Merkezi büyük bir coşkuyla açıldı. Merkezin açılışına CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Koç, CHP Samsun İl Başkanı Dr. Mehmet Atalay, CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 
SKM açılışında bir konuşma yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Koç  “Ben Samsun'u, Atakum'u, İlkadım'ı, Canik'i, her yeri her zamankinden daha kararlı görüyorum.Biz inançlıyız. Kavakta 10 Milyon'da görmediğim kalabalığı gördüm. Bütün Kavak dökülmüştü yola, ilk defa görüyorum. 'Efendim Kavaklı oraya oy verir' diyorlar. Hayır Kavaklılar Cumhuriyet Halk Partisi'ne oy verir. Kavaklılar CHP'ye oy verecekler, destek verecekler. Sevgili hemşerilerim gün namus günüdür. Gün görev günüdür. Gün iktidar günüdür. Sizlere güveniyorum. Sizlere inanıyorum. İlkadım'da Cumhuriyet Halk Partisi kazanacak " dedi.
 
CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz: "Akşamın bu saatinde gerçekten bu kalabalık çok güzel. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Kısmet olurda Belediye başkanlığına geldiğim zaman sizlere ve bu caddeye bir borcum olsun. Osmaniye Caddesi hatırlarsınız protokol yoluydu. Bu cadde her zaman böyle bayraklarla süslenir ve gelenler öyle karşılanırdı. Değerli hemşerilerim İlkadım'da sadece çöp toplamakla sadece kaldırım yapmakla belediyecilik yapılamıyacağını gösterelim. Ben 35 yıllık inşaat mühendisiyim. İlkadım'ın sorunlarını sokak sokak biliyorum. Çözümünüde biliyorum. İlkadım'da bu işi en iyi ben yaparım" dedi.
 
Seçim kordinasyon merkezinin açılışında partililer meşaleler yakarak şov yaptı. Açılışta coşku büyüktü. 

Kaynak:


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER